Centrální vysavače

Instalací systému centrálního vysávání zvýšíte hodnotu Vašeho majetku a získáte dlouhodobý, nadčasový design a kvalitu.

Oproti přenosným vysavačům má centrální vysavač vysokou životnost. Mezi jeho výhody patří zdravější a čistší domov, pohodlí, úspora energie a času. Systém centrálního vysávání lze instalovat nejen do nových staveb, ale i do stávajících struktur či v průběhu rekonstrukce.

Instalujeme systém centrálních vysavačů Sistem Air. Více zde: https://www.sistem-air.cz/home/

Kompletní příslušenství Sistem Air bylo navrženo tak, aby poskytovalo to nejlepší řešení při častém úklidu jak v domácím, tak i v pracovním prostředí. Nabízí kartáče pro použití na různé povrchy: dřevěné a dlážděné podlahy, koberce a čalounění. Sistem Air také nabízí příslušenství, které Vám umožní vyčistit oblečení, radiátory, rohy - kam se bežné kartáče nedostanou, sedací soupravy, židle, popel i tekutiny. Vše je snadnější s centrálními vysavači Sistem Air.
Centrální vysavač Sistem Air je:
 
TICHÝ

Centrální jednotka a celý systém centrálního vysávání je absolutně tichý. Flexibilita systému Vám umožní umístit centrální jednotku kdekoli v domě, daleko od hlavních obytných prostor. Tělo centrální jednotky je vyrobeno z absorbčního plastu a vybaven tlumiči hluku.

HYGIENICKÝ

Filtry klasických vysavačů nezachytí roztoče, pyly, mikroskopické prachové částice a ostatní alergeny, ty zpětně vypustí do prostoru a znovu cirkulují vzduchem. Díky důmyslnosti Sistem Air jsou všechny tyto látky zachyceny, odstraněny a vyloučeny z Vašeho domu. Vychutnejte si skutečnou čistotu.

BEZPEČNÝ

Sací zásuvka, ve které je umístěna flexibilní hadice, má nízkonapěťové kontakty 12V, tím tedy odstraňujeme veškerá rizika spojená s možností úrazu elektrickým proudem. Používání zásuvek je tedy bezpečné.

POHODLNÝ A VÍCEÚČELOVÝ

Díky používání lehké, snadno ovladatelné flexibilní hadice. Zapomeňte na nepohodlné a těžké přenosné vysavače, neskladné napájecí kabely a otravný zápach spáleného prachu. S centrálními vysavači Sistem Air se úklid stává hladší, jednodušší a rychlejší. Rozhodněte se, jak využijete času, který Vám ušetří Sistem Air.